Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Києві відкриється проєкт Віктора Сидоренка «Всі кольори спектру – це біле світло», який складається із трьох виставок. Його покажуть у різних локаціях міста.

Перша частина стартує третього грудня у галереї «Лавра», друга – з десятого грудня по 20 лютого у Національному музеї «Київська картинна галерея», а заключна – у мистецькому центрі М17 з 16 грудня по 20 лютого. Виставка охоплює твори митця, виконані у різних жанрах: живопис, фотографія, відео-арт, інсталяції та скульптури за більш ніж 25-річний період.

Перша частина проєкту – «Технології травм» – поєднує різнобічні періоди та техніки, й має ретроспективний характер. Головна тема – неопрацьовані історичні травми соціальної архітектури ХХ століття.

Друга частина – «Безмежне життя Смерті». Вона представляє серію робіт на тему кріоніки – технології заморозки людей та тварин і сподіванням на те, що в майбутньому їх вдасться оживити.

Третя частина, заключна виставка – «Нульовий рік. Ідея світла». Вона складається виключно з нових робіт та скульптур. В їхню основу лягли експерименти з оптикою на теми прикордонних відчуттів між реальним та зримим, фактичним та бажаним.

Віктор Сидоренко – український художник повоєнного покоління. Його проєкт «Жорна Часу» представляв Україну на 50-й Венеціанській бієнале. Художник пише станкові картини, створює скульптури, працює з відео-артом. Головним темами творчості художника є формування суспільства трансгуманізму та нових соціальних субкультур, значення та цінність терміну “людина” в епоху нових цифрових метавсесвітів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button