Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Пости моніторингу повітря. Фото: КМДА

У Києві встановлюють ще три стаціонарні пости моніторингу повітря. Вони знаходяться на проспекті Науки, 72/2, на проспекті Правди, 64-Г та на вулиці Щусєва, 20, повідомляють у КМДА.

Системи визначають в атмосферному повітрі пил, діоксид азоту, діоксид сірки, оксид вуглецю, приземний озон тощо. Очікується, що до кінця місяця їхні дані будуть виведені у режимі реального часу на онлайн-мапу.

Виробниками обладнання є словацька компанія ENVItech, фінська Vaisala, японська Horiba, латвійська Teltonika і китайська TP-Link. Обладнання відповідає стандартам ЄС.

Такі пости вже рік працюють на лівому березі міста – на вулиці Архітектора Вербицького, 26 та Харківському шосе, 7/1.

Вартість встановлення одного посту – 11,6 мільйони гривень.

У вересні Управління екології та природних ресурсів КМДА замовило три пости моніторингу довкілля за 35 мільйонів гривень. Загалом планується створити 27 таких постів моніторингу. Це буде найбільша мережа такого рівня в Україні.

Наявна зараз в столиці мережа Гідрометцентру складається з 16 постів і також є найбільшою в країні.

Слухайте подкаст ПРОЦЕС про забруднення повітря у Києві.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button