У Києві встановлюють нові пости моніторингу повітря
Пости встановлюють в Голосіївському, Шевченківському та Подільському районах.
Пости встановлюють в Голосіївському, Шевченківському та Подільському районах.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві встановлюють ще три стаціонарні пости моніторингу повітря. Вони знаходяться на проспекті Науки, 72/2, на проспекті Правди, 64-Г та на вулиці Щусєва, 20, повідомляють у КМДА.
Системи визначають в атмосферному повітрі пил, діоксид азоту, діоксид сірки, оксид вуглецю, приземний озон тощо. Очікується, що до кінця місяця їхні дані будуть виведені у режимі реального часу на онлайн-мапу.
Виробниками обладнання є словацька компанія ENVItech, фінська Vaisala, японська Horiba, латвійська Teltonika і китайська TP-Link. Обладнання відповідає стандартам ЄС.
Такі пости вже рік працюють на лівому березі міста – на вулиці Архітектора Вербицького, 26 та Харківському шосе, 7/1.
Вартість встановлення одного посту – 11,6 мільйони гривень.
У вересні Управління екології та природних ресурсів КМДА замовило три пости моніторингу довкілля за 35 мільйонів гривень. Загалом планується створити 27 таких постів моніторингу. Це буде найбільша мережа такого рівня в Україні.
Наявна зараз в столиці мережа Гідрометцентру складається з 16 постів і також є найбільшою в країні.
Слухайте подкаст ПРОЦЕС про забруднення повітря у Києві.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті