Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: CHUTTERSNAP / Unsplash

Данія орендуватиме в Косові 300 тюремних камер, які будуть призначені для засуджених злочинців з країн, що не входять до ЄС, повідомляє BBC.

«Це звільнить простір у наших в’язницях і послабить тиск на наших тюремних офіцерів, водночас це дасть чіткий сигнал громадянам третіх країн, засудженим до депортації: ваше майбутнє не в Данії, і сидіти ви будете не тут», — заявив міністр юстиції Данії Нік Геккеруп.

До усіх ув’язнених в орендованих камерах будуть застосовуватися данські закони.

За оренду Данія платитиме 15 мільйонів євро на рік, а також допоможе фінансувати зелену енергетику Косова. Загалом з 2023 року Косово має отримати 210 мільйонів євро протягом наступних десяти років за оренду в’язниці в Ґ’їлані, приблизно в 50 кілометрах від столиці Приштини.

Цей крок критикували активісти обох країн, які заявляли, що Данія не повинна відправляти небажаних в’язнів-іноземців до інших країн, далеко від їхніх сімей.

«Депортовані засуджені все ще зможуть приймати відвідувачів, хоча це, звісно, буде важко», — зазначив міністр юстиції Данії.

Міністр юстиції Косова Албулена Хаджіу заявила, що до країни не відправлятимуть небезпечних злочинців. Сюди також не відправлятимуть засуджених за терористичні злочини або невиліковно хворих.

В останні роки Данія зайняла жорстку позицію щодо іммігрантів і запровадила десятки обмежень, зокрема наказ про розділення молодих пар, які шукають притулку.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button