У Львові видали збірник про архітектуру міжвоєнного модернізму
Фотоальбом складається із розділів про громадські будівлі міжвоєнного модернізму, багатоквартирні житлові будинки, вулиці й колони з архітектурою цього часу та міські вілли.
Фотоальбом складається із розділів про громадські будівлі міжвоєнного модернізму, багатоквартирні житлові будинки, вулиці й колони з архітектурою цього часу та міські вілли.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 104 днів. За цей час ми опублікували 24814 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Львові видали фотоальбом «Львів: Архітектура міжвоєнного модернізму», який включає 400 фотографій будинків.
Фотоальбом складається із чотирьох тематичних розділів – громадські будівлі Львова міжвоєнного модернізму, багатоквартирні житлові будинки, вулиці й колони з архітектурою цього часу та міські вілли.
«Ми вперше в одному виданні зібрали всі знакові будівлі модернізму у Львові: загалом це понад 400 фотографій будинків – ми не обійшли увагою жодну вулицю. Це дуже важливо, адже на перший погляд, ці будинки наче і нові, а насправді, їм по сто років – кожна з них тепер має історичну цінність», – розповів Павло Богайчик, директор КП «Бюро спадщини».
Фотоальбом проілюстрований світлинами дослідниці модернізму Мирослави Ляхович, авторки першого інформаційного порталу про малодосліджену архітектуру міжвоєнного модернізму у Львові.
Збірка створена у рамках проєкту «100 років модернізму у Львові». Проєкт реалізувало КП «Бюро спадщини» у партнерстві із управлінням охорони історичного середовища міськради та Інститутом архітектури НУ «Львівська політехніка».
Раніше ми писали, що у Львові створили інформаційний довідник «Львівський модернізм» про будинки міжвоєнного часу.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті