Український авіатрафік — один із найменш постраждалих від пандемії в Європі
Найповільніше авіаційна галузь відновлюється в Ірландії, Фінляндії та Великій Британії.
Найповільніше авіаційна галузь відновлюється в Ірландії, Фінляндії та Великій Британії.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/airportboryspil
За підсумками 2021 року Україна посіла четверте з кінця місце в Європі за обсягами скорочення авіатрафіку порівняно з допандемічним 2019 роком. Про це свідчать дані Європейської організації з безпеки аеронавігації.
Так, авіаційний трафік в Україні у 2021 році скоротився на 26%. Ще менші показники — в Албанії (скорочення авіатрафіку на 8%), Боснія і Герцеговина (-20%) та Вірменії (-22%).
Натомість найповільніше авіаційна галузь відновлюється в Ірландії, Фінляндії та Великій Британії — у цих країнах авіатрафік становить на 62% менше від допандемійних показників.
Водночас серед країн Європи Україна посідає 17 місце за обсягами авіаційного трафіку.
Найскрутнішим для авіаперевезень у Європі став 2020 рік. Кількість авіапасажирів скоротилася на 1,7 мільярда, а збитки склали 22,2 мільярда євро.
У 2021 році кількість авіапасажирів становила на 1,4-1,5 мільярда менше, ніж у 2019-му. Збитки ж склали 18,5 мільярда євро.
Водночас через скорочення авіатрафіку обсяги викидів CO2 зменшилися на 106 мільйонів тонн у порівнянні з 2019 роком.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті