Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Міністерство економіки щодня збиратиме інформацію про зміну цін на 30 категорій товарів, серед яких пальне, медикаменти та продукти харчування, повідомляє «Економічна правда».

Державна служба статистики проводитиме моніторинг цін на низку категорій товарів та щодня звітувати про це Мінекономіки. Інформацію використовуватимуть для аналітики та підготовки звітів.

Під моніторинг потрапляють такі категорії товарів: продукти харчування (борошно, макарони, батон, хліб, олія, масло, гречка, вівсянка, пшоно, свинина, яловичина, курка, молоко, сметана, яйця, цукор, капуста, цибуля, буряк, морква, картопля), медикаменти (розчин етанолу 96% (медичний спирт), імпортні та вітчизняні жарознижувальні препарати, імпортні та вітчизняні антибіотики, медичні маски одноразові) та пальне (автогаз, бензин марки А-95, дизпаливо).

Мінагрополітики також доручили спільно з обласними держадміністраціями проводити щотижневий моніторинг закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію та цін виробників на вищезгадані товари.

Читайте також: У додатку «Дія» планують впровадити антикризові «продуктові чеки»

Кабінет міністрів також розширив перелік продуктів харчування, що потрапляють під державне регулювання.

Харчові продукти в Україні подорожчали, порівняно з минулим роком, на третину. При цьому на окремі продукти, такі як олія, ціни зросли на 70-75%.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button