Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook/usaidesp

USAID та Security Expert Centre презентували навчальний онлайн-курс про жіноче лідерство в енергетиці. Він вже доступний на платформі Prometheus.

Автори пояснюють, що курс спрямований на підвищення спроможності та посилення ролі жінок в енергетичній трансформації, декарбонізації економіки та модернізації інфраструктури на місцевому рівні.

У курсі можна дізнатись про енергетичний перехід, план дій сталого енергетичного розвитку та клімату, роль міст і громад в енергетичному переході, важливість енергоаудиту, енергограмотність для громад тощо.

«Ініціатива спрямована на підвищення рівня обізнаності мешканців ОТГ, в тому числі представників відділів з енергоменеджменту, про можливості зміцнення енергетичної самодостатності громади, роз’яснення особливостей діючих інструментів досягнення енергетичної незалежності та посилення жіночого лідерства в регіонах» – зазначила Юлія Галустян, експертка з гендерних питань USAID ПЕБ.

Крім того, значна частина курсу присвячена гендерному аспекту втілення політики сталого розвитку на місцевому рівні.
Мирослава Казимирець, заступниця начальника відділу підготовки та адаптації персоналу «Укргідроенерго» вважає, що «гендерні стереотипи є тими обмеженнями, які заважають працювати. Відходячи від стереотипів, ми розширюємо наші можливості та змінюємо енергетику України на краще».

Онлайн-курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ розроблений в рамках грантової ініціативи, яку впроваджував «Експертний центр з питань безпеки – Україна» за підтримки USAID ПЕБ.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button