Художниці Sestry Feldman створили фантастичний мультсеріал про далеке майбутнє
Сюжет розгортається у 2213 році у світі, де всі можуть контролювати свої дії, емоції та надпродуктивно працювати завдяки вбудованому штучному інтелекту.
Сюжет розгортається у 2213 році у світі, де всі можуть контролювати свої дії, емоції та надпродуктивно працювати завдяки вбудованому штучному інтелекту.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Вийшов перший епізод мультсеріалу «YoYo. Мультфільм про майбутнє» українських художниць Мішель та Ніколь Фельдман. У першому сезоні буде п’ять десятихвилинних серій, повідомляє DTF Magazine.
Сюжет мультфільму розгортається у 2213 році у світі, де всі можуть контролювати свої дії, емоції та надпродуктивно працювати завдяки вбудованому штучному інтелекту. Головного героя мультфільму звати ЙоЙо. Двоє вчених врятували новонародженого ЙоЙо від імплантації штучного інтелекту. Тому він – єдина людина на Землі, яка може займатися творчістю, відчувати емоції та закохуватися. Також герой вміє подорожувати у минуле за допомогою снів.
Жовтого чоловічка Йойо сестри Фельдман створили багато років тому. Він – герой багатьох вуличних малюнків художниць, більшість яких знаходяться в Одесі.
У першій серії доктор А випадково знаходить файл «Суперлюдина-2020». Вона дізнається, яким було життя людей раніше і про існування машини, що вживляє чіп новонародженим. Так починаються пригоди ЙоЙо – малюка, якого рятує доктор А з чоловіком Б. Події мультику сестри перенесли у майбутнє, бо, за їхніми словами, було цікаво поміркувати про вплив технологічного, інформаційного, медичного, військового прогресу на людство.
«Щоб ці мультики було цікавіше дивитися, ми вирішили помістити героя в сюжетну лінію, але надто захопилися і намалювали десятихвилинний мультик… Ми самі озвучили ролик вдома і його було складно дивитися, але коли ми показали напрацювання друзям зі Studio 31, вони вирішили допомогти з озвучкою та саундом. Їхня участь і надихнула нас на створення першого сезону з п’яти серій», – розповіли сестри Фельдман.
Мішель та Ніколь Фельдман – стріт-арт-художниці, що розмалювали десятки будівель Києва. Вони, зокрема, розписували стіну арт-клубу Closer для Strichka, створювали мурали на Brave! Factory Festival та оформляли музичну студію співака Івана Дорна.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті