Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Укравтодор затвердив план заходів з підтримки електромобільності, який підготували британські консультанти. Про це йдеться на урядовому порталі.

Одна з причин відмови від електрокарів – відсутність базової інфраструктури. В українських містах мала кількість зарядних станцій, особливо, коли йдеться про міжрегіональні подорожі.

Серед ключових напрямків плану: розвиток мережі зарядних пунктів на автомобільних дорогах державного значення; забезпечення стійкості фінансування доріг; сприяння електрифікації транспортних засобів у сфері дорожнього господарства.

Цей проєкт – частина пакету реформ, який реалізується Укравтодором у партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку. Зокрема, йдеться про чотири напрями: реформа системи закупівель, підвищення безпеки руху, запуск антикорупційної програми та розбудова інфраструктури для електротранспорту.

У 2021 році в Україні придбали та поставили на облік на 19% більше електрокарів, ніж у 2020 році. Загалом за минулий рік першу реєстрацію отримали 620,7 тисячі автомобілів, з них лише 1,4% – з електродвигуном. Всього в Україні зареєстровано понад 33 тисячі електромобілів. Так, лише торік українці придбали 8,8 тисячі авто з електродвигуном.

Згідно з планом, очікується збільшити кількість електромобілів у більш ніж десять разів до 2030 року, зокрема, 75% авто мають становити елетрокари.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button