У Києві відкриється виставка українського авангардиста Анатоля Петрицького
Виставковий проєкт відкриється четвертого лютого у мистецькому центрі «Шоколадний будинок».
Виставковий проєкт відкриється четвертого лютого у мистецькому центрі «Шоколадний будинок».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У мистецькому центрі «Шоколадний будинок» покажуть роботи українського авангардиста Анатоля Петрицького. Виставка відкриється четвертого лютого.
У рамках виставки під назвою «Анатоль Петрицький. Заперечення банальності» будуть представлені оригінальні ескізи театральних костюмів митця з колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.
Дизайнери, музейники та модельєри у своєму проєкті актуалізували мистецьку спадщину Петрицького в сучасному світі. Так, куратори та студенти Майстерні графічного дизайну Віталія Шості (НАОМА) розробили акцидентні літери, запропонували об’ємно-просторові композиції, що увійшли до експозиції. Проєкт супроводжуватимуть спеціально створені рекламні відеоматеріали, постери і сувенірна продукція.
Також п’ятого лютого в межах Ukrainian Fashion Week 2022 у мистецькому центрі відбудеться показ нової колекції «Bad Boy. Петрицький» бренду ZVOLI.
Крім того, з відображення проєкту «Анатоль Петрицький. Заперечення банальності» розпочне свою роботу галерея IEV ART GALLERY в аеропорту «Жуляни».
Анатоль Петрицький (1895–1964) став ключовою постаттю у розвитку нового авангардного театру та активним експериментатором у живописі та книжковій ілюстрації. Він був одним з засновників футуристичної організації «Нова генерація», обіймав посаду головного художника молодого театру Леся Курбаса, першого державного драматичного театру УРСР й Української музичної драми у Києві, брав участь у Венеціанському бієнале 1930 року.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті