Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Команда експертів Євгена Клопотенка, який розробив нове меню для українських закладів освіти, проводитиме курси для кухарів шкільних їдалень. Про це пише УП. Перші навчання відбудуться цими вихідними, 5-6 лютого, в Херсонській області.

Курс охопить практичне та теоретичне навчання, також експерти планують зустрічі з представниками Держспоживслужби та місцевими відділами освіти. Наступними областями, куди приїде команда Клопотенка, стануть Полтавська, Рівненська, Львівська та Дніпропетровська.

З першого січня 2022 року в Україні розпочалася реформа шкільного харчування. До цього в освітніх закладах діяли норми від 1956 року. Оновлене меню містить 160 різноманітних страв.

Школярів перевели на більш здорове харчування, яке передбачає зменшення хлібобулочних виробів, поступову відмову від цукру та солі, а також збільшення овочів і м’яса. Другим етапом реформи має стати модернізація харчоблоків та підвищення кваліфікації шкільних кухарів.

Утім, батьки неоднозначно сприйняли нововведення. Деякі з них стверджують, що страви не всім до смаку, діти повертаються додому голодними. Також у соцмережах досі публікують фотографії їжі з їдалень, яка не відповідає новому меню та цінам.

Проте експерти стверджують, що проблема не в меню Клопотенка, а в його реалізації на місцях. Наприклад, за словами виховательки дитсадка, продукти привозять гіршої якості, ніж вони мають бути за документами.

Читайте також: Українські кухарі спробували приготувати страви нового шкільного меню — й лишилися розчаровані

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button