Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Кінофестиваль Docudays UA-2022 відбудеться з 25 березня по третє квітня одразу на кількох локаціях Києва та онлайн.

Цьогорічний Docudays UA вирішили присвятити новим викликам, які виникли на тлі глобальних технологічних змін. А також тим, що спричинила пандемія COVID-19.

«Елементи майбутнього вже значно ближчі, ніж здається. Роботи допомагають нам у хатніх справах, обслуговують у супермаркетах, водять авто, шукають злочинців і навіть воюють. У світі пандемій ми стрімко переходимо у віртуальну реальність, розраховуємося грошима, які ніколи не стануть готівкою. Купуємо віртуальні товари, яких ніколи не зможемо торкнутися. Алгоритми керують компаніями, звільняють з роботи людей, не розуміючи, як ті можуть хворіти або втомлюватися. Досі людство не може розв’язати задачі програмування автопілота: кого він має захищати у критичній ситуації», — описують концепцію організатори.

Цьогоріч фестиваль не публікуватиме основний постер з єдиним візуалом, а планує використати різні інтерпретації «прекрасного світу» нейромережі, зберігши асоціацію з фестивалем за допомогою спільної типографіки.

Як пояснюють організатори, штучний інтелект навчився перетворювати слова, речення або цілу оповідь на фотографічне зображення. Нейромережа тренується на мільйонах фотографій користувачів, і здається, починає розуміти світ людей. Наприклад, цьогорічна тема фестивалю — «Новий прекрасний світ» — в уяві нейромережі виглядає як весняний пейзаж із шапкою снігу на верхівці гори, кольоровими будиночками й тепличками біля її підніжжя.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button