Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23576 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Florian Glawogger / Unsplash

Попри значне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні не запроваджуватимуть суворий карантин. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє BBC.

«Зростає кількість випадків, але не госпіталізацій. Локдауну не буде. Ми працюємо в адаптивному карантині, що передбачає червону зону», — заявив очільник МОЗ.

Динаміку захворюваності наглядно демонструє графік worldometers.info. Штам омікрон, який зараз домінує у світі та вважається заразнішим за попередні, призвів до стрімкого зростання нових випадків коронавірусу. Зараз щодоби фіксують понад 40 тисяч нових заражень, у той час як восени 2021 року, коли панував штам дельта, кількість нових випадків коливалася близько 20-25 тисяч на добу.

Кількість нових випадків щодоби. Графік: worldometers.info

На цьому графіку видно, однак, що смертність від омікрону не така велика, як від дельти. Так, за добу 10 лютого було шпиталізовано менш як 4 тисячі хворих на коронавірус. Під час осінньої хвилі кількість шпиталізацій сягала 7 тисяч. Летальних випадків за останню добу — 236, у той час, як на піку дельти помирало понад 800 людей щодня.

Кількість смертей щодоби. Графік: worldometers.info

Ляшко вважає, що коли в Україні рівень вакцинації досягне 70%, можна буде забути і про адаптивний карантин. Поки що щеплено лише 50% дорослого населення.

У червоній зоні зараз перебувають п’ять областей: Івано-Франківська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька та Луганська.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button