Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 278 днів. За цей час ми опублікували 23493 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Авіаперевізників попередили про те, що страховка перестане покривати польоти над Україною вже цього дня. Це пов’язано із підвищеними ризиками початку бойових дій, повідомляє Аvianews з посиланням на кілька джерел.

Більшість авіалайнерів в Україні взяті в лізинг і не перебувають у власності авіакомпаній, тому власники можуть вимагати вивезти авіалайнери до інших країн. Першим серед авіаперевізників постраждав SkyUp. При здійсненні рейсу з Португалії до аеропорту Бориспіль його літак сів у Кишиневі на вимогу лізингодавця. З Кишинева пасажирів відвезуть до Києва автобусами.

Згодом у SkyUp заявили про зупинення продажу квитків на рейси 14, 15 та 16 лютого. За даними авіаперевізника, кілька лізингодавців вимагали вивезти літаки до країн ЄС якнайшвидше.

У неділю ситуацію обговорили у Мінінфраструктурі. На засіданні уряд виділив 16,6 мільярда гривень, аби гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. В уряді запевнили, що не закриватимуть небо. Аналогічні заборони не ввели головні авіаційні регулятори США та Європи – Федеральна авіаційна адміністрація США та Європейське агентство з безпеки авіації.

«У деяких перевізників виникають складнощі, пов’язані з коливаннями на ринках страхування. Ринки страхових послуг, як і ринки капіталу, є вразливими до інформаційного фону. Очікуємо, що вже найближчим часом ситуація стабілізується», – заявили в Мінінфраструктурі.

Якщо ситуацію не вдасться врегулювати, над Україною найближчим часом фактично діятиме безполітна зона, пише видання. Так, нідерландська KLM вже скасувала всі рейси до України на тлі наростання напруженості, а норвезька Norwegian заявила, що не літатиме над Україною.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button