Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: president.gov.ua

Воєнний стан в Україні впровадять лише в разі повномасштабної військової агресії з боку Росії. Про це заявив президент Володимир Зеленський на брифінгу.

«Щодо воєнного стану дуже просто: ми віримо в те, що не буде потужної війни проти України та широкої ескалації з боку Росії. Якщо буде — буде запроваджено воєнний стан», — сказав глава держави.

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що парламент готовий до будь-якого розвитку подій, в тому числі і в питанні запровадження спеціальних станів в Україні.

Напередодні народний депутат від фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв в ефірі «Свободи слова на ICTV» припустив введення воєнного стану. На його думку, це було б абсолютно правильним рішенням парламенту. Колишній спікер ВР Дмитро Разумков вважає необхідним впровадити військовий стан у Донецькій та Луганській областях.

Путін вчора, 21 лютого, визнав так звані ДНР і ЛНР. Після цього він підписав указ про введення російських військ на територію окупованого Донбасу.

Воєнний стан – це особливий правовий режим, він передбачає суттєві обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина в усіх сферах життя. Суть цього режиму полягає в наданні органам державної влади, місцевого самоврядування й військовому командуванню повноважень, необхідних для запобігання військовій загрозі. В останнє в Україні запроваджувався воєнний стан на 30 днів у десяти областях у 2018-му році після атаки українських суден у Азовському морі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button