За кількістю санкцій Росія обійшла Іран і КНДР (інфографіка)
Найсерйознішими санкціями аналітики вважають відключення російських банків від системи SWIFT.
Найсерйознішими санкціями аналітики вважають відключення російських банків від системи SWIFT.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За десять днів Російська Федерація отримала стільки ж санкцій, скільки й Іран за десять років, і стала найбільш підсанкційною державою у світі, повідомляє компанія Castellum.ai.
До 22 лютого, коли Путін визнав «ДНР» та «ЛНР» незалежними, Росія перебувала під 2754 санкціями, а після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого санкції посипалися рясним дощем і зараз їхня кількість зросла до 5532.
На другому місці Іран, проти якого діє 3616 обмежень, пов’язаних з ядерною програмою та звинуваченнями в підтримці тероризму.
На третьому місці Сирія з 2608 санкціями через громадянську війну.
На четвертому — КНДР, 2077 санкцій, запроваджених через ракетні випробування.
П’ятірку закриває Венесуела з 651 санкцією.
Найсерйознішими санкціями аналітики вважають відключення деяких російських банків від системи SWIFT. Також санкціями заморожено близько половини російських закордонних фінансових резервів.
З іншого боку, майже не було запроваджено санкцій на експорт російських енергоресурсів — нафти і газу. Однак ціна на нафту Brent вже підскочила до 110 доларів за барель, а спотові ціни на газ зросли вдесятеро порівняно з минулим роком. Тож через непомірну вартість укупі з усвідомленням, що російський газ і нафта фактично спонсорують війну в Україні, попит до цих російських продуктів зараз низький.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті