Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Aurelien Romain / Unsplash

За десять днів Російська Федерація отримала стільки ж санкцій, скільки й Іран за десять років, і стала найбільш підсанкційною державою у світі, повідомляє компанія Castellum.ai.

До 22 лютого, коли Путін визнав «ДНР» та «ЛНР» незалежними, Росія перебувала під 2754 санкціями, а після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого санкції посипалися рясним дощем і зараз їхня кількість зросла до 5532.

На другому місці Іран, проти якого діє 3616 обмежень, пов’язаних з ядерною програмою та звинуваченнями в підтримці тероризму.

На третьому місці Сирія з 2608 санкціями через громадянську війну.

На четвертому — КНДР, 2077 санкцій, запроваджених через ракетні випробування.

П’ятірку закриває Венесуела з 651 санкцією.

Найсерйознішими санкціями аналітики вважають відключення деяких російських банків від системи SWIFT. Також санкціями заморожено близько половини російських закордонних фінансових резервів.

Країни, які запровадили санкції з 2014 року

З іншого боку, майже не було запроваджено санкцій на експорт російських енергоресурсів — нафти і газу. Однак ціна на нафту Brent вже підскочила до 110 доларів за барель, а спотові ціни на газ зросли вдесятеро порівняно з минулим роком. Тож через непомірну вартість укупі з усвідомленням, що російський газ і нафта фактично спонсорують війну в Україні, попит до цих російських продуктів зараз низький.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button