Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Мінцифри

На порталі «Дія» з’явився тимчасовий цифровий документ на період воєнного стану – єДокумент. Він містить паспортні дані та картку платника податків, повідомляє Мінцифри.

Такий цифровий документ можна показувати представникам поліції та бійцям територіальної оборони на блокпостах, щоб підтвердити особу.

«Війна змусила українців негайно евакуюватися у більш безпечні регіони країни. Однак не всі встигли захопити з собою необхідні паперові документи. А цифрові документи у Дії не завжди відкриваються, адже від початку бойових дій всі державні реєстри відключили з міркувань безпеки. Відповідно документи в Дії не можуть підтягнутися», – повідомили в міністерстві.

єДокумент автоматично буде доступний користувачам Дії після оновлення застосунку.

В Україні призупинили роботу інформаційно-комунікаційних систем міграційної служби. Зараз громадяни не зможуть отримати український паспорт. Готові документи також не доставляють до територіальних органів.

Під час воєнного стану військові та правоохоронці перевіряють документи у осіб, а в разі потреби проводять огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів. Усі люди, що перебувають в Україні, повинні мати при собі документи на посвідчення особи. Це може бути внутрішній або закордонний паспорт. Для іноземців та осіб без громадянства – це посвідка на проживання, посвідчення біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button