Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: t.me/mariupolrada

Сьогодні, 15 березня з Маріуполя виїхало дві тисячі приватних автомобілів з евакуйованими людьми. Вони прямують до Запоріжжя через Мангуш, Бердянськ, Токмак і Василівку. Ще дві тисячі машин стоять на виїзді із міста, повідомляє Маріупольська міська рада.

Вчора, 14 березня, з Маріуполя виїхало приблизно 160 легкових авто. На ранок повідомлялося про прибуття до Запоріжжя близько 300 маріупольців. Вони отримали необхідну допомогу — продукти, ліки, предмети першої необхідності. Частина людей лишилася в Запоріжжі, інші вирішили поїхати далі за особистим маршрутом.

Останні два тижні люди перебували без світла, води, газу, зв’язку, їжі. Наразі відомо про 2187 загиблих маріупольців. Гуманітарний конвой рушив до оточеного загарбниками Маріуполя ще 12 березня та їхав три доби, пересуваючись лише вдень.

«Бомбардування почастішали два тижні тому. Районами цілими вже спалюють житлові комплекси, міни знаходимо скрізь. Снаряди падають, вони стирчать з асфальту, це цілком уже нормально. Вже не ховаєшся від цих вибухів, розумієш, що далі, а що ближче», — розповідає Суспільному один з евакуйованих маріупольців.

За словами жителя Маріуполя, виїхати з міста було неможливо, росіяни не пускали гуманітарні конвої. Окремі «альтруїсти» витягувалися невеликими групами приватних автомобілів. Сам він із великою групою минув на евакуаційному шляху 12 ворожих блокпостів.

Центр допомоги розташовано у Запоріжжі, вул. Рекордна, 41 (приміщення цирку). Цілодобовий контакт-центр: 0800 503 508.

Читайте також: Ми вирвалися з облоги Маріуполя під обстрілами та дулами танків і вижили. Історія Діани Берг та Олександра Сосновського

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button