Німецькі архітектори пропонують перетворити «Північний потік-2» на хаб міжнародної співпраці
Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід на «ООН для простих людей».
Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід на «ООН для простих людей».
Фото: dezeen
Німецька архітектурна студія Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід «Північний потік-2» між росією та Німеччиною на майданчик міжнародної співпраці. Там пропонують створити капсульний готель «Північний потік-3», пише Dezeen.
Концепція перетворює німецьку станцію трубопроводу на «ООН для простих людей», де «випадково обрані представники народів світу» будуть разом проводити час.
Фото: dezeen
Об’єкти будуть повністю побудовані з матеріалів проєкту «Північний потік-2», включаючи труби довжиною 400 метрів. Труби пропонують перетворити на спальні відсіки в капсульному готелі, схожому на гуртожиток. У Opposite Office розробили проєкт, щоб «спонукати європейські країни відмовитися від залежності від російського викопного палива».
Фото: dezeen
Пропозиція Nord Stream 3 зосереджена на німецькій пристані трубопроводу біля містечка Любмін. Пропонується перетворити ці об’єкти на школу іноземних мов, актовий зал та оглядовий майданчик. Вони з’єднаються зі штаб-квартирою Nord Stream 3 та капсульним готелем із труб.
«У якомусь сенсі це виглядає досить жорстоко, але це проєкт з переробки відходів, тому вплив на навколишнє середовище з погляду вуглекислого газу та “сірої енергії” зведено до мінімуму», – сказав Dezeen засновник Opposite Office Бенедикт Хартл.
Фото: dezeen
Готель складається майже з 200 модулів – по одному для людини з кожної країни світу, яка буде обрана випадковим чином і безкоштовно житиме там протягом місяця.
Фото: dezeen
Архітектори пояснили, що вирішили зосередити трансформацію «Північного потоку-2» на міжкультурному обміні, адже «тільки міжнародне співробітництво та міжнародні відносини забезпечать довгостроковий мир».
Газопровід «Північний потік-2» прокладений дном Балтійського моря від російського міста Усть-Луга до німецького Грайфсвальда. Роботи з укладання труб газопроводу завершилися у вересні 2021 року. Після початку війни оператор російського газогону оголосив себе банкрутом через санкції Заходу.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті