Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: dezeen

Німецька архітектурна студія Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід «Північний потік-2» між росією та Німеччиною на майданчик міжнародної співпраці. Там пропонують створити капсульний готель «Північний потік-3», пише Dezeen.

Концепція перетворює німецьку станцію трубопроводу на «ООН для простих людей», де «випадково обрані представники народів світу» будуть разом проводити час.

Фото: dezeen

Об’єкти будуть повністю побудовані з матеріалів проєкту «Північний потік-2», включаючи труби довжиною 400 метрів. Труби пропонують перетворити на спальні відсіки в капсульному готелі, схожому на гуртожиток. У Opposite Office розробили проєкт, щоб «спонукати європейські країни відмовитися від залежності від російського викопного палива».

Фото: dezeen

Пропозиція Nord Stream 3 зосереджена на німецькій пристані трубопроводу біля містечка Любмін. Пропонується перетворити ці об’єкти на школу іноземних мов, актовий зал та оглядовий майданчик. Вони з’єднаються зі штаб-квартирою Nord Stream 3 та капсульним готелем із труб.

«У якомусь сенсі це виглядає досить жорстоко, але це проєкт з переробки відходів, тому вплив на навколишнє середовище з погляду вуглекислого газу та “сірої енергії” зведено до мінімуму», – сказав Dezeen засновник Opposite Office Бенедикт Хартл.

Фото: dezeen

Готель складається майже з 200 модулів – по одному для людини з кожної країни світу, яка буде обрана випадковим чином і безкоштовно житиме там протягом місяця.

Фото: dezeen

Архітектори пояснили, що вирішили зосередити трансформацію «Північного потоку-2» на міжкультурному обміні, адже «тільки міжнародне співробітництво та міжнародні відносини забезпечать довгостроковий мир».

Газопровід «Північний потік-2» прокладений дном Балтійського моря від російського міста Усть-Луга до німецького Грайфсвальда. Роботи з укладання труб газопроводу завершилися у вересні 2021 року. Після початку війни оператор російського газогону оголосив себе банкрутом через санкції Заходу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button