Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Микола Тимченко

Київ потрібен російським окупантам насамперед як адміністративний центр, адже тут зосереджено все: від управління державою до банківської системи. Тож плани захопити місто у них ще є, припустив заступник голови Київської військово-цивільної адміністрації Андрій Крищенко в інтерв’ю «Громадському».

За словами радника голови Нацполіції Сергія Князєва, ворог не полишить спроб оточити Київ.

«Перша частина його планів, як ми розуміємо, — узяти в кільце і перерізати основні магістралі. Друга — висування певних ультиматумів. І (чому би й ні) скоєння таких кривавих злочинів, як у Харкові, «килимові бомбардування», залякування армії і тих людей, які добровільно вступили в різні добровольчі організації чи допомагають нашим військовим», – розповідає Князев.

Блокада за прикладом Маріуполя: чи можливий такий сценарій у Києві?

Князев вважає, що повної блокади столиці не буде, але якщо це станеться, то «Київ уже підготувався».

«Маріуполь заблокували на 5-й чи 7-й день війни, але у Києві вже майже місяць минув, і зробили запаси їжі. Багато людей вже поїхали. Я не вірю, що буде повна блокада. Але люди продовжують виїжджати з міста. Київ уже підготувався. Достатні запаси, немає верхньої межі, ми це розуміємо. Але зроблені запаси і питної води, і медикаментів, і їжі, до того ж є доступ до води загалом. Є певні запаси палива для роботи генераторів, автономних систем живлення. Тому такої ситуації, як у Маріуполі, на мою думку, не буде. Принаймні різко вона не трапиться», – пояснив Князев.

Російські військові запускають ракети в напрямку певних військових об’єктів та заводів на території Києва. Князев рекомендує, якщо людина проживає біля такого об’єкта, перебувати в укриттях або переселятися — залежно від можливостей.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button