Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Генштаб ЗСУ

Країни Заходу не готувалися до масштабного протистояння України російському вторгненню й тому зараз доводиться налагоджувати виробництво зброї та перелаштовувати ланцюжки постачання до України. Про це йдеться у матеріалі The Wall Steet Journal.

Від початку стратегія допомоги Україні передбачала допомогу партизанському спротиву окупантам — за тим принципом, що й озброєння моджахедів, які воювали з радянською армією під час війни в Афганістані у 1980-х роках.

Натомість ЗСУ спромоглися — неочікувано для Заходу — дати гідну відсіч росіянам. Тож завдання змінилося й тепер потрібно постачати озброєння регулярній армії, задіяній в повноцінній широкомасштабній війні, яку видання порівнює з Другою світовою.

«Українці витрачають дуже багато боєприпасів, значно більше, ніж ми очікували. Ми намагаємося збільшити потік озброєння, щоб задовольнити нові потреби, однак цього постійно не вистачає», — заявив представник служби безпеки однієї з західних країн.

До вторгнення Росії в Україну виробники зброї не були готові до воєнних темпів виготовлення протитанкових і зенітних засобів. «Тепер, коли бойові дії нагадують Другу світову війну, оборонні підприємства нарощують постачання протиповітряного та протитанкового озброєння і боєприпасів», — зазначає видання.

Читайте також: Як малочисельній українській авіації вдається долати Росію в небі?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button