Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Ілюстративне фото: УНІАН

Сума збитків, нанесених інфраструктурі України в ході війни, досягла 63 мільярдів доларів або 1,8 трильйона гривень. Про це свідчить аналіз Київської школи економіки. За один тиждень сума зросла на 3,5 мільярди доларів.

Загалом, з 24 лютого в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 4431 житловий будинок, 92 заводи та підприємства, 378 закладів освіти, 138 закладів охорони здоров’я, 8 цивільних аеропортів та 10 військових аеродромів, сім ТЕС/ГЕС тощо.

KSE, ґрунтуючись на досвіді Світового банку щодо аналізу втрат в Сирії та Іраку, рекомендаціях інвестиційної компанії Dragon Capital, додала до оцінки потребу видатків на демонтаж зруйнованих будівель та проведення ремонту «до заселення» у будинках, які потрібно буде будувати.

Проєкт фокусується на оцінці втрат фізичної інфраструктури України внаслідок війни: руйнування житлових будинків, комунальної, дорожньої, залізничної інфраструктури; руйнування освітніх та медичних закладів тощо; оцінці фінансової вартості цих втрат.

Фото: Дарина Марчак

За перші три тижні війни Україна зазнала втрат на суму 565 мільярдів доларів, заявили нещодавно в уряді.

За оцінками Національного банку, під час війни економіка України втрачає 50% «невиробленого» ВВП. Тобто кожен тиждень коштує національній економіці понад 50 мільярдів гривень. І це без втрат від руйнувань. МВФ оцінює втрати України через військове вторгнення російських окупантів 35 відсотками ВВП.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button