Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: defence-ua

Дані британської розвідки свідчать, що Росія стріляє здалеку, щоб не наражати на небезпеку свої літаки. Зокрема, за їхніми даними, РФ продовжує покладатися на ракети або бомби, запущені з далекої відстані з російського повітряного простору, щоб сили протиповітряної оборони Збройних Сил України менше вражали їхні літаки.

«Росія продовжує покладатися на “дистанційні” боєприпаси, які запускаються з російського повітряного простору, щоб зменшити вразливість своїх літаків до українських сил ППО», – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією США, до 60% російських ракет середньої та великої дальності не можуть уражати свої цілі через технічні несправності.

За словами американських чиновників, відсоток відмови російських крилатих ракет повітряного базування у різні дні сягав від 20 до 60%. При цьому експерти зазначають , що будь-який рівень відмов 20% і вище буде вважатися високим.

Російські військово-повітряні та ракетні сили продовжують завдавати ударів по об’єктах на території України, у тому числі по багатьох об’єктах у густонаселених житлових районах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button