Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Розмінуання. Фото: armyfm

У Києві впродовж останніх тижнів вилучили кілька сотень снарядів і мін, які не розірвалися. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін у ефірі всеукраїнського телемарафону. Можливо, мається на увазі не тільки сама столиця, а й населені пункти навколо міста.

Останніми днями українці почали повертатися до міст, які наші військові звільнили від окупантів. Єнін нагадав, що повертатися до своїх домівок, населених пунктів можна лише після відповідного погодження органів влади, ДСНС України та Національної поліції.

Проте існує небезпека протитанкових, протипіхотних, касетних мін, мін-пасток з розтяжками, що залишають вороги. Вони також мінують житлові будинки та околиці в тих містах та селах, де побували. Крім того, вже зафіксовані випадки мінування тіл загиблих людей.

Що робити, якщо знайшли підозрілий предмет?

  • У жодному разі не чіпайте його.
  • Негайно повідомте про виявлений предмет підрозділам ДСНС (101) або Поліції (102).
  • Попередьте перехожих про можливу небезпеку.
  • Відійдіть якомога далі від підозрілого предмету.
  • Дочекайтеся приїзду спеціалістів та вкажіть місцезнаходження підозрілого предмета.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button