Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26101 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook/irina.venediktova.31

Українські правоохоронці розслідують 3085 справ про скоєння російськими окупантами в нашій країні дій, що мають ознаки воєнних злочинів. Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова під час оперативної наради.

«Ворог вчиняє найжорстокіші порушення, щоб залякувати населення, бомбить міста, цивільні об‘єкти, розстрілює людей, які евакуюються. Наше головне спільне завдання – належне і своєчасне документування всіх воєнних злочинів РФ, які вчиняються на території нашої держави», – підкреслила Венедіктова.

Проте, у зв’язку з активними бойовими діями, є певні труднощі зі збором доказів, але слідство триває, повідомила Венедіктова під час всеукраїнського телемарафону. Також вона закликала створити військову прокуратуру.

Всього у великій магістральній справі щодо злочинів Росії фігурують 205 посадовців, які оголошені в міжнародний розшук. У тому числі й глави російських Міноборони, МВС, розвідки та голова Держдуми. При цьому, додала генпрокурор, функціональний імунітет мають лише дві людини – Володимир Путін і Сергій Лавров.

Ще дев’ять країн, окрім України, відкривають кримінальні провадження про воєнні злочини Росії.

Правозахисна організація Amnesty International звинувачує Росію у скоєнні воєнних злочинів в українському місті Маріуполь. Те, що відбувається в місті, в організації порівняли зі знищенням сирійського міста Алеппо.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button