Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24964 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: t.me/diia_gov

Волонтерський проєкт TacticMedAid анонсував запуск мобільного застосунку про надання першої домедичної допомоги. Додаток працює офлайн і доступний для всіх користувачів iOS. Про це повідомляє Мінцифри.

Мобільний застосунок має два напрямки: цивільний та військовий. Цивільна частина направлена на зупинку кровотечі. Частина для військових включає пояснення алгоритмів дій на різні поширені види травм та поранень в умовах бойових дій.

Над проєктом працюють більше 20 спеціалістів з різних країн, компаній та галузей. Серед них — команда волонтерів-розробників і дизайнерів міжнародної компанії Alty. Мобільна версія TacticMedAid отримала маскувальний інтерфейс та легку навігацію. У застосунку переважають темні тони, щоб вони не демаскували людину в темну пору доби.

«Військові активно використовують смартфони та інші гаджети для комунікації з рідними, пошуку важливої інформації. Щоб підтримати їх і надати їм потрібні інструменти для вирішення непередбачуваних ситуацій, ми разом із командою волонтерів розробили цілий спектр ресурсів для онлайн навчання тактичній медицині в умовах бойових дій», — каже Андрій Сабанський, візіонер та волонтер проєкту TacticMedAid.

Застосунок також містить мотиваційні арт-роботи українського дизайнера Сашка Даниленка, присвячені темі «Супергерої Українці». Вони уособлюють українців, які об’єднані підтримкою та спільними цінностями.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button