Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

ЖК «Континент». Фото: ЛУН

Росіяни розмістили свою техніку на території житлового комплексу «Континент» в Бучі. На сторінці ЖК в Інстаграмі повідомили, що окупанти вантажать все, що виносять з квартир, та відправляють в сторону села Блиставиця Бородянського району.

«Наразі, на території нашого житлового комплексу розташовано багато ворожої техніки, російські окупанти цілий день вантажать все, що виносять з квартир, і відправляють в сторону селища Блиставиця», – йдеться в повідомлені.

Скрін instagram/continent.brand

Ситуація під Києвом, на напрямку Буча-Ірпінь-Ворзель, залишається складною. За словами радника глави ОП Олексія Арестовича, там немає російського наступу, але й немає оточення їхніх сил — точаться бої. Якщо українським військовим вдалося звільнити Ірпінь від ворогів, то Буча та Ворзель залишаються ще окупованими.

Секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський розповів «Фокусу», що в місті ворог міцно закріпився та окопався, там велика кількість бронетехніки, живої сили. Кілька днів тому в окупантів відбулась ротація.

За словами місцевих, росіяни фактично знову почали перевіряти місто, заходити в житлові помешкання, освоюватися в окупованому місті.

Шаправський назвав ситуацію у Бучі «фактично гуманітарною кризою»: там немає ні світла, ні води, ні мобільного зв’язку, інтернет лише в окремих точках. Така ситуація приблизно з четвертого березня.

За попередніми даними в місті залишилося майже п’ять тисяч осіб, до війни було приблизно 40-42 тисячі, більшість вдалося евакуювати.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button