Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Мстислав Чернов

Відновлення інфраструктури Маріуполя на Донеччині коштуватиме не менше десяти мільярдів доларів, заявив міський головаВадим Бойченко. Влада польського Гданська пообіцяла допомогти відбудовувати місто.

За словами мера, 10 мільярдів доларів – це мінімальна оцінка, яку уточнять під час фіксації руйнувань, завданих росіянами. Для цього Маріупольська міська рада створила спеціальну депутатську комісію.

Бойченко зазначив, що муніципалітет разом із урядом та Донецькою військово-цивільною адміністрацією працює над тим, щоб після війни домогтися від РФ не тільки репарацій на повну відбудову Маріуполя, але й виплат всім маріупольцям.

Мер польського Гданська Олександра Дулькевич на XLVIII сесії Ради міста заявила, що після війни вони допомагатимуть у відбудові Маріуполя. Гданськ – місто-попратим Маріуполя.

Місто на Донеччині обороняється від російських загарбників понад місяць. Станом на 28 березня, за даними Бойченка, було відомо щонайменше про п’ять тисяч загиблих жителів міста, серед них — понад 210 дітей. Неофіційна статистика говорить про десятки тисяч загиблих. Зараз у Маріуполі залишається 170 тисяч людей. У місті пошкоджено 90% житлових будинків (більше ніж 2,3 тисячі), майже половина з них зруйновані повністю. Ворог також зруйнував або знищив 90% будівель приватного сектору (понад 61,2 тисячі), 90% шкіл та вишів, майже всі лікарні, поліклініки та пологові будинки, 70% дитячих садків.

Фото: t.me/mariupolrada

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button