Росіяни відкрили «мародерський базар» у Білорусі: торгують іграшками, посудом і килимами
Також награбоване в Україні відсилають до Росії службою експрес-доставки.
Також награбоване в Україні відсилають до Росії службою експрес-доставки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Російські окупанти облаштували базар у білоруському місті Наровля, де продають награбоване в Україні майно, повідомляє розвідка Міністерства оборони.
Торгують пральними й посудомийними машинами, холодильниками, прикрасами, автомобілями, велосипедами, мотоциклами, посудом, килимами, творами мистецтва, дитячими іграшками й косметикою.
Намагаються обміняти викрадені долари та євро, але через внутрішні обмеження обігу валюти, білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції та пропонують окупантам звертатися в місцеві банки. Росіяни відповідають, що це їм забороняє командування.
За даними розвідки, росіяни навіть налагодили логістику постачання награбованого: речі везуть з українського міста Буринь, що в Конотопському районі Сумської області.
А в білоруському Мозирі скупчуються російські військові КАМАЗи, з яких солдати вивантажують пакунки з речами. Награбоване відсилають до Росії службою експрес-доставки СДЕК. Канал Оперативний ЗСУ публікує відео мозирського відділення кур’єрської доставки, звідки російські військові пересилають вивезене з України.
«Білоруські дружні джерела повідомляють: у Хойніках солдати заходили на пошту та запитували про можливість відправлення міжнародних посилок – мобільних телефонів, інших речей», — повідомляє канал.
Нагадаємо, в Держагентстві з управління зоною відчуження повідомляли, що відступаючи, росіяни вивозили з Чорнобиля навіть виделки та чайники.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті