Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Російські військові у відділенні експрес-доставки в білоруському Мозирі. Скриншот з відео

Російські окупанти облаштували базар у білоруському місті Наровля, де продають награбоване в Україні майно, повідомляє розвідка Міністерства оборони.

Торгують пральними й посудомийними машинами, холодильниками, прикрасами, автомобілями, велосипедами, мотоциклами, посудом, килимами, творами мистецтва, дитячими іграшками й косметикою.

Намагаються обміняти викрадені долари та євро, але через внутрішні обмеження обігу валюти, білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції та пропонують окупантам звертатися в місцеві банки. Росіяни відповідають, що це їм забороняє командування.

Опубліковане Генштабом ЗСУ фото тіла російського військового з награбованими дорогоцінностями та валютою

За даними розвідки, росіяни навіть налагодили логістику постачання награбованого: речі везуть з українського міста Буринь, що в Конотопському районі Сумської області.

А в білоруському Мозирі скупчуються російські військові КАМАЗи, з яких солдати вивантажують пакунки з речами. Награбоване відсилають до Росії службою експрес-доставки СДЕК. Канал Оперативний ЗСУ публікує відео мозирського відділення кур’єрської доставки, звідки російські військові пересилають вивезене з України.

«Білоруські дружні джерела повідомляють: у Хойніках солдати заходили на пошту та запитували про можливість відправлення міжнародних посилок – мобільних телефонів, інших речей», — повідомляє канал.

Опубліковане полком Азов у Маріуполі фото награбованих росіянами золотих прикрас

Нагадаємо, в Держагентстві з управління зоною відчуження повідомляли, що відступаючи, росіяни вивозили з Чорнобиля навіть виделки та чайники.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button