Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24990 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: t.me/UkrzalInfo

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін заявив, що масової евакуації на захід України більше не відбувається, а навпаки – люди повертаються до своїх домівок. Про це він сказав в ефірі всеукраїнського телемарафону.

«Евакуаційна програма уже пішла на суттєвий спад, і на сьогодні ми працюємо над більш складними маршрутами, щоб вивозити людей, яких підвезли до нас автобусами. Масова евакуація з великих міст уже пройшла. Я навіть більше бачу потік людей, які повертаються назад», – сказав Камишін, зазначивши, що потяги з заходу України в центр часом їдуть повністю заповненими.

За його словами, люди купують квитки і навіть питають, як купити ще один і не поїхати, щоб віддячити залізниці.

Укрзалізниця з 24 лютого евакуювала понад три мільйона українців з місць бойових дій. Пік евакуації припав на перші тижні повномасштабної війни, коли поїзди ходили переповненими.

За останніми даними ООН, майже 4,14 мільйонів українців змушені були покинути країну через війну з 24 лютого. 90% тих, хто змушений був покинути Україну, – жінки та діти. Також країну залишили майже 205,5 тисячі іноземців, які жили, навчалися чи працювали в Україні.

Видання Politico пише, що згідно з останніми даними прикордонної служби Польщі, 28 березня близько 12 тисяч повернулися в Україну. Загалом за весь час після російського вторгнення в Україну поїхало 370 тисяч осіб. У Перемишлі на залізничному вокзалі утворилися довгі черги перед поїздами, котрі курсують до Львова, Києва та Одеси. Після початку війни вони поверталися в Україну порожніми.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button