Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: t.me/UkrzalInfo

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін заявив, що масової евакуації на захід України більше не відбувається, а навпаки – люди повертаються до своїх домівок. Про це він сказав в ефірі всеукраїнського телемарафону.

«Евакуаційна програма уже пішла на суттєвий спад, і на сьогодні ми працюємо над більш складними маршрутами, щоб вивозити людей, яких підвезли до нас автобусами. Масова евакуація з великих міст уже пройшла. Я навіть більше бачу потік людей, які повертаються назад», – сказав Камишін, зазначивши, що потяги з заходу України в центр часом їдуть повністю заповненими.

За його словами, люди купують квитки і навіть питають, як купити ще один і не поїхати, щоб віддячити залізниці.

Укрзалізниця з 24 лютого евакуювала понад три мільйона українців з місць бойових дій. Пік евакуації припав на перші тижні повномасштабної війни, коли поїзди ходили переповненими.

За останніми даними ООН, майже 4,14 мільйонів українців змушені були покинути країну через війну з 24 лютого. 90% тих, хто змушений був покинути Україну, – жінки та діти. Також країну залишили майже 205,5 тисячі іноземців, які жили, навчалися чи працювали в Україні.

Видання Politico пише, що згідно з останніми даними прикордонної служби Польщі, 28 березня близько 12 тисяч повернулися в Україну. Загалом за весь час після російського вторгнення в Україну поїхало 370 тисяч осіб. У Перемишлі на залізничному вокзалі утворилися довгі черги перед поїздами, котрі курсують до Львова, Києва та Одеси. Після початку війни вони поверталися в Україну порожніми.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button