Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Звільнений Ірпінь. Фото: Kirill Stepanets

В Ірпені, який нещодавно звільнили від російських окупантів, працюють над відновленням комунікацій та намагаються припинити мародерство, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Він зазначив, що у місті розміновують території, розбирають завали. За даними ДСНС, за день другого квітня на території міста Ірпінь рятувальники виявили 643 вибухонебезпечні предмети.

Почала працювати поліклініка, у якій є цілодобовий пункт надання невідкладної медичної допомоги.

Упродовж двох тижнів планують частково відновити електропостачання у місці та водопостачання — для цього мають прокласти тимчасовий трубопровід із Києва. Також працюють над відновленням зв’язку. У місті вже запустили декілька веж, а протягом три днів мають запустити ще три.

Ще одним важливим завданням для місцевої влади є боротьба з мародерством.

«Цю історію буде дуже жорстко закривати. Якщо мародери будуть чинити опір, будуть стріляти, ми будемо відкривати вогонь на ураження. По-іншому не буде. У мене в місті мародерів не буде», — запевняє Маркушин.

28 березня місто Ірпінь звільнили від російських окупантів. На цей час в місті триває зачистка, тому повертатися туди ще не можна — там діє комендантська година до п’ятого квітня.

Читайте також: У звільнених містечках на Київщині знаходять страчених та закатованих людей

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button