Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: carpathia.gov.ua

До Київської області відправили 18 модульних будинків, які можуть забезпечити тимчасове проживання людей за будь-яких умов. Як гуманітарну допомогу їх отримала Закарпатська область від США, повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.

Ці модулі передав колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі в рамках свого візиту. За його словами, такі конструкції у США використовували для забезпечення проживання людей після природних катастроф.
Вони швидко монтуються, легко транспортуються, мають усі необхідні елементи для поселення сімей на певний період за будь-яких умов. Це дасть змогу постраждалим тимчасово проживати на власних ділянках у таких спорудах та відбудовувати й ремонтувати своє пошкоджене житло.

За даними Центру підготовки цивільної самооборони, модульні будинки будуть направлені до звільнених Бучі та Гостомеля на Київщині.

За словами речника Закарпатської ОВА Романа Молдавчука, будинки оснащені обігрівачами, там є телевізори, а дітям докуплені ігрові приставки. Також в будинках є ліжка, матраци, постільна білизна, столи та стільці.

Керівництво Закарпатської області запропонувало американським партнерам розглянути можливість постачання та компактного розташування містечок із модульних будинків у регіонах, які ЗСУ звільнили від окупантів, і де люди залишилися без житла через бомбардування. Фахівці зі США зазначили, що почнуть формувати комплексний запит щодо цього, та запропонували створити спільний фонд на Закарпатті, який би міг збирати благодійні внески зі США для розбудови місць компактного проживання вимушено переміщених осіб.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button