Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Засновник бюро українських дизайнерських меблів Kint Максим Кулік створив мобільне крісло-трансформер, яким зможуть користуватись люди в укриттях. Зараз команда збирає кошти на виготовлення 100 одиниць виробів.

Предмет може бути як кріслом так і ліжком. Чохол крісла поділений на чотири секції, кожна з яких має змійку, що дозволяє зняти його та попрати. Всередині чохла наповнення з поролону та синтипону. Ідея конструктиву ліжка запозичена. Поролон планують використати, який вже був у вжитку, але попередньо перероблений.

Собівартість – приблизно 40 доларів. З Луцька вже відгукнулась компанія, яка готова надати свої потужності для пошиття чохлів, оплатити потрібно лише роботу швачки. Виробник поролону знаходиться в Білій Церкві на Київщині.

Першу виготовлену партію планують передати людям, які потребують спального місця. Максим каже, що спочатку планував віддати ліжка в метро. Ідея для їх створення з’явилась після оприлюдненої інформації, що станціями метро, як укриттями, користуються 15 тисяч людей.

«Якщо нам не вдасться знайти контакти, кому це потрібно, я думав проїхатись метро, подивитись, хто там перебуває. В пріоритеті жінки, діти та люди похилого віку, та просто віддати їм», – розповідає дизайнер.

Це благодійний проєкт компанії. За словами Максима, вони вирішили створити фонд, адже зараз не мають достатньо коштів на реалізацію. Команда створила рахунок на сайті Gofundme для іноземців та «Банку» для накопичень від Монобанку. Вже зібрано 85 тисяч гривень, з яких оплачено 100 метрів тканини для пошиття виробів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button