Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: кордон Литви та Білорусі. Фото: Janis Laizans

Польща, Латвія, Литва та Естонія готують в найближчі два-три дні розпочати процес транспортної блокади Росії та Білорусі. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

«Минулого тижня ми офіційно звернулися до наших колег з проханням зупинити будь-яке автомобільне сполучення з РФ та Республікою Білорусь. Дякуємо усім міністрам транспорту перелічених країн. Реакція миттєва. Чекаємо остаточного результату», – написав він.

У разі ухвалення позитивного рішення, кордони з РФ та Білоруссю будуть повністю закриті, а отже автосполучення та всі транспортні перевезення стануть неможливими.

31 березня посол України Андрій Дещиця повідомив про перемовини з урядом Польщі щодо повного закриття кордону з Білоруссю. Тоді Дещиця розповів про переговори українських дипломатів із Литвою, Латвією та Естонією про закриття кордонів з Білоруссю та Росією. «Я думаю, що якщо рішення таке буде прийнято, то не треба буде і чекати рішення Європейського Союзу – заблокуємо повністю будь-які поставки до Росії», – наголосив посол.

Міністр закордонних справ Литви Габрієлюс Ландсбергіс в понеділок, четвертого квітня, заявив, що питання про закриття кордонів із Росією та Білоруссю «дещо передчасне». Водночас Міністерство закордонних справ Литви наказало послу РФ покинути країну. Уряд країни також закриває консульство в Клайпеді, «з огляду на загальну неконструктивну роль російської дипломатичної служби в її агресії проти України».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button