У Києві чути звуки вибухів мін: ситуація у столиці й області на 5 квітня
Жителів поки просять не повертатися до Києва й області: по-перше через розмінування, по-друге, ризик ракетних ударів залишається.
Жителів поки просять не повертатися до Києва й області: по-перше через розмінування, по-друге, ризик ракетних ударів залишається.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
У Києві чути звуки вибухів через роботу піротехніків з розмінування територій, повідомляють Сухопутні війська ЗСУ.
Через роботи з розмінування КМДА закликає киян і жителів передмість, які виїхали, поки не повертатися.
«Не виключаємо ми й вірогідності ракетних обстрілів. Так, наші сили ППО працюють на відмінно. Але, все може статися. Тож прошу людей трохи почекати і не повертатися», — заявив міський голова Віталій Кличко.
У столичному метро відновив роботу пересадковий вузол «Площа Льва Толстого» — «Палац спорту». Також працює пересадка «Золоті ворота» — «Театральна».
Адміністрація Київської області повідомляє про ситуацію в громадах. У населених пунктах Бучанського району, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи з розмінування та відновлення газопостачання, електрики та зв’язку.
Броварський район. Тривають зачистки територій Великодимерської, Калитянської та Баришівської громад. Такі населені пункти, як Залісся, Плоске, Богданівка, Велика Димерка та Жердова перевіряють на наявність замінувань.
Вишгородський район. Ситуація без змін — напружена, але контрольована.
Ситуацію в Іванківській, Димерській та Поліській громадах досі характеризують як гуманітарну катастрофу. Однак у населені пункти завозять їжу та ліки.
Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті