У Львові облаштовують перше контейнерне містечко для переселенців
У 88 житлових контейнерах зможуть жити понад 350 людей.
У 88 житлових контейнерах зможуть жити понад 350 людей.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: t.me/andriysadovyi
У Львові починають облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які змушені евакуюватись через війну. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий. У 88 житлових контейнерах зможуть жити понад 350 людей.
В одному будиночку можуть жити до чотирьох людей. Всередині є все необхідне – меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня розташовані на території містечка. Згодом там планують облаштувати спортивний рекреаційний майданчик.
«Починаємо будувати тимчасове житло для переселенців. Вранці до Львова приїхали 3 тисячі людей зі Слов’янська, Краматорська, тому буде ще хвиля. Багато приїжджають студентів зі сходу, тому ми вибрали для них цю локацію в одному із парків міста, поруч із УКУ», – цитує мера видання «Твоє місто».
Таке житло призначено для проживання до кінця літа. Попередньо, із 200 тисяч переселенців у Львові залишаться 50 тисяч людей, для них планують облаштувати мільйон метрів квадратних житла.
Фото: t.me/andriysadovyi
На території Львівської громади буде розміщено декілька таких містечок, додав Садовий. Міський голова також анонсував будівництво двоповерхових дерев’яних котеджів з більш комфортними умовами. Будуватимуть дерев’яні будиночки за кошти Червоного хреста, ЮНІСЕФ, ООН. Також у Львові побудують хостел для 160 людей у районі Тракту Глинянського. Це буде житло, зокрема, для жінок з дітьми та майбутніх мам. Тимчасове житло встановлюють за допомогою Польського уряду.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті