Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 23649 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Будинок у Ворзелі після росіян. Фото: Юнна Зінківська / facebook.com/yzinkivska

Українська IT-армія склала карту з іменами, телефонами, адресами російських мародерів, які відправляли поштою награбоване після відступу з Київщини.

Російські солдати надсилали речі з білоруського Мозиря, російського Курська та Железногорська та інших прикордонних міст.

IT-армія отримала доступ до даних кур’єрської служби, якою користувалися росіяни.

Будинок у Ворзелі після росіян. Фото: Юнна Зінківська / facebook.com/yzinkivska

На карті, яка постійно оновлюється, також вказано дати народження мародерів, їхні звання, військові частини, табельні номери. Також є дані про вагу посилок, деякі вимірюються сотнями кілограмів, деякі — тоннами. Старший сержант Михайло Ормов відправив з Мозиря до Хабаровська (це Далекий Схід, біля кордону з Китаєм) вантаж вагою понад три тонни.

Велику кількість посилок відправляли також до Москви і Санкт-Петербурга.

Порожні скриньки від прикрас на подвір’ї розграбованого будинку в Бучі. Фото: Денис Казанський

Раніше естонські кіберзрозвідники створили схожу карту з даними російських військових, які вбивали в Бучі. Консалтингова агенція Molfar виклала у відкритий доступ дані членів сімей 80 росіян, які були в Бучі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button