Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26348 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/kyivcity.gov.ua

Уряд запускає масштабну програму забезпечення житлом тих, хто втратив домівки внаслідок війни, а також для військових і працівників важливої інфраструктури. Про це президент Володимир Зеленський повідомив після наради, присвяченій відбудові міст і громад.

«Десятиліттями існували й ніколи не закінчувалися черги на житло. Це було ще з радянських часів… Минулого року я ставив уряду завдання — зробити все, щоб цьогоріч можна було забезпечити житлом усіх ветеранів, які стояли в черзі. А зараз ми фактично розширюємо те завдання на масштаб усієї держави», — зазначив президент.

За його словами, програма забезпечення житлом відбуватиметься у три етапи:

  1. Тимчасове житло для всіх переселенців, чиї будинки було зруйновано війною. У такому житлі люди чекатимуть на відновлення свого житла або на компенсацію квадратними метрами чи грошима. 
  2. Відновлення знищеного житла у постраждалих містах і громадах.
  3. Забезпечення житлом тих, хто не має власного житла, але «захищав чи захищає державу, а також працював чи працює в інтересах суспільства».

Читайте також: Відбудова України – шанс на справедливу житлову політику. Якою вона має бути?

Зеленський заявив, що держава вже залучає провідних архітекторів для реалізації цього проєкту. Буде задіяно державні та міжнародні ресурси.

Під час відбудови житла й інших об’єктів важливо гарантувати енергозбереження, екологічність матеріалів та інклюзивність, наголосив президент.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button