Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26330 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу apartments_photo.jpg
Фото: community.bettter.us

Архітектурний офіс FORMA та громадська організація «Музей сучасного мистецтва» розробили проєкт тимчасового житла-студії для митців Emergency Art Shelter у форматі артрезиденції.

Мета ініціативи — об’єднати художників у безпечний прихисток і забезпечити необхідними умовами для роботи. Партнерами проєкту стала організація Bettter.Community, ГО «МістоДія», Stockholm Studios і Павільйон Культури.

Фото: community.bettter.us

У межах ініціативи зведуть житло з власною інфраструктурою, розраховане до 24 людей, під Ужгородом. Також тут розміщуватимуться дві галереї. Наступним кроком стане створення приміщення вже для 50-80 осіб. Надалі планується розширення проєкту за рахунок створення притулків в інших містах України.

Фото: community.bettter.us

«Амуніція солдатів — знаряддя захисту, землянка — укриття. Амуніція митців — це простір для їхньої творчості, зброя — це їхня робота. Тисячі митців з різних куточків України змушені були покинути свої студії та домівки під загрозою втрати життя», — зазначають на сайті Emergency Art Shelter.

Фото: community.bettter.us

Після закінчення війни Emergency Art Shelter продовжить свою діяльність та програму, спрямовану на системну підтримку культури в Україні.

Архітектори вважають, що нове будівництво є перспективнішою стратегією, ніж використання та адаптація існуючих будівель. Такий підхід забезпечить стійкі умови для проєкту, розпочатого в небезпечній обстановці під час війни.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button