Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24973 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу apartments_photo.jpg
Фото: community.bettter.us

Архітектурний офіс FORMA та громадська організація «Музей сучасного мистецтва» розробили проєкт тимчасового житла-студії для митців Emergency Art Shelter у форматі артрезиденції.

Мета ініціативи — об’єднати художників у безпечний прихисток і забезпечити необхідними умовами для роботи. Партнерами проєкту стала організація Bettter.Community, ГО «МістоДія», Stockholm Studios і Павільйон Культури.

Фото: community.bettter.us

У межах ініціативи зведуть житло з власною інфраструктурою, розраховане до 24 людей, під Ужгородом. Також тут розміщуватимуться дві галереї. Наступним кроком стане створення приміщення вже для 50-80 осіб. Надалі планується розширення проєкту за рахунок створення притулків в інших містах України.

Фото: community.bettter.us

«Амуніція солдатів — знаряддя захисту, землянка — укриття. Амуніція митців — це простір для їхньої творчості, зброя — це їхня робота. Тисячі митців з різних куточків України змушені були покинути свої студії та домівки під загрозою втрати життя», — зазначають на сайті Emergency Art Shelter.

Фото: community.bettter.us

Після закінчення війни Emergency Art Shelter продовжить свою діяльність та програму, спрямовану на системну підтримку культури в Україні.

Архітектори вважають, що нове будівництво є перспективнішою стратегією, ніж використання та адаптація існуючих будівель. Такий підхід забезпечить стійкі умови для проєкту, розпочатого в небезпечній обстановці під час війни.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button