Чеська компанія друкує для України протитанкові бар’єри на 3D-принтері
Компанія розглядає можливість надати Україні устаткування для друку на полі бою.
Компанія розглядає можливість надати Україні устаткування для друку на полі бою.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Чехія відправила в Україну кілька десятків танків Т-72 та бойових машин піхоти, щоб допомогти у захисті від нападу Росії, а чеська компанія виготовляє на 3D-принтерах та передає протитанкові бар’єри, повідомляє Czech radio.
Крім того, країна погодилася ремонтувати українські танки та бронетранспортери, пошкоджені під час бойових дій.
Віце-спікер Палати депутатів Ян Бартошек заявив, що жорстокість російських військ щодо мирних жителів України можна порівняти з геноцидом та звірствами, скоєними нацистськими військами під час Другої світової війни.
Депутати Чехії погоджуються, що Україні необхідно допомогти захистити себе, і міністр оборони Яна Чорнохова запевнила, що Чеська Республіка надає і продовжуватиме військову підтримку.
Чеське телебачення повідомило про останню поставку військової техніки, показавши кадри ешелону з п’ятьма танками та п’ятьма бойовими машинами. Інформацію про відправку танків та бронетехніки в Україну підтвердили у комітеті з європейських справ нижньої палати Чехії.
З початку війни Чехія надала Україні військову допомогу на суму майже 1 мільярд крон (45 мільйонів доларів). Країна розглядає можливість надання допомоги у ремонті та переоснащенні пошкодженої української військової техніки, а чеська компанія почала друкувати бетонні протитанкові бар’єри на 3D-принтерах та розглядає можливість передачі устаткування для друку безпосередньо на полі бою.
Також польські підприємства у березні відправляли в Україну 3D-принтери для створення захисного спорядження, турнікетів, перископів і навіть безпілотників.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті