Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: КМДА

У Києві та в передмісті піротехніки продовжують розміновувати територію і дивуються масштабам мінування, повідомляє КМДА.

«Звірі так мінують, а не люди. В одному будинку граната засунута в стакан, висмикнули кільце, а зверху дитяча чашка, щоб дитина прийшла, взяла свою чашку і граната викотилася під ноги. Є заміновані дитячі речі. Замінована дитяча колиска, спеціально, аби люди прийшли, перестелили її, і під час того, коли підніматиметься подушка пролунав вибух. Це просто війна між людьми та звірями», — розповідає фахівець ДСНС.

Скриншот з відео

За його словами, ніхто у світі не зустрічався з настільки забрудненою вибухівкою територією: «Ми зараз пишемо нові документи». Ситуацію ускладнює те, що це житлова забудова: у кожній квартирі знаходять сліди перебування росіян. Ці квартири пограбовані, розтрощені та часто заміновані.

У ці дні українці звикли відвідувати могили рідних на кладовищах — цього настійно просять не робити. ДСНС публікує фото бомб, знайдених на цвинтарях. Так само варто утриматися від відвідування лісів.

Наслідки наїзду на міну в селі Маковище. Фото: Поліція Київської області

Поліція області повідомляє, що люди підриваються на мінах майже щодня. Так, 27 квітня в селі Маковище біля Бучі тракторист наїхав на міну — чоловік не постраждав, трактор знищено. 28 квітня в тому ж Маковищі на протитанкову міну на польовій дорозі наїхали працівники енергетичної компанії, один з них дістав переломи ліктьового суглоба і стегна. Менше пощастило бригаді, яка відновлювала світло в Макарівському районі, — один загиблий, двоє поранених.

Читайте також: Я помітив щось схоже на міну, що робити далі? Пояснюємо та показуємо

Наслідки наїзду на міну. Фото: Поліція Київської області

Найактивніше сапери працюють на Харківщині, друга за масштабами мінування — Київська область. З початку війни знешкоджено майже 85 тисяч вибухонебезпечних предметів, зокрема майже 2000 авіабомб.

Фото: ДСНС

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button