Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26329 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розпочали будівництво будиночків для вагітних жінок та жінок з дітьми, які переїхали у місто через війну. Товариство Червоного Хреста України інвестує у проєкт 26 мільйонів гривень. Таке містечко розгортають у районі вулиці Тракт Глинянський, повідомляє Львівська міськрада.

Будівництво планують завершити до середини липня. За словами міського голови Львова Андрія Садового, організація працює швидко та показує дуже потужну динаміку у проєктуванні, виробництві, доставці, монтажу, збиранні та омеблюванні будиночків.

«Формат житла відрізняється від модульних містечок, які вже зараз приймають вимушених переселенців. Тут окремі спальні та санвузли, але спільні простори для відпочинку та приготування їжі», – розповів мер.

Фото: city-adm.lviv.ua

Він також нагадав, що у Львові планують побудувати реабілітаційний центр для поранених – двоповерхові будинки загальною площею 1300 квадратних метрів. Там облаштують спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні, котельні. Там зможуть проживати понад 100 людей.

У Львові на вулиці Самчука вже розгорнули одне модульне містечко із 88 будиночків, де заселилось близько 350 вимушено переміщених українців. Водночас, завершують роботи в модульних містечках на вулиці Пулюя та у Сихівському районі, які забезпечать тимчасовим житлом ще орієнтовно 700 переселенців.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button