Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Львові закінчують облаштування модульного житла для переселенців на двох локаціях, повідомив заступник мера Львова з містобудування Любомир Зубач.

За його словами, тривають завершальні роботи із облаштування модульного містечка на вулиці Пулюя, а також роботи зі встановлення будиночків тривають у Сихівському районі. Вони дозволять забезпечити тимчасовим житлом орієнтовно по 350 вимушених внутрішніх переселенців у кожному з містечок.

«Обидві локації, можна сказати, у спальних районах Львова. Обидві – дадуть по орієнтовно 350 місць для людей, що переїхали до нашого міста із зон бойових дій. Усі модульні будиночки, нагадаю, безкоштовно надав уряд Польщі. Львів, звісно, забезпечує комунікаціями (вода, світло, каналізування), організацією побуту, а також і надалі контролюватиме, щоб такі містечка мали все потрібне для якісного життя – від прибирання території до гарантування безпеки», – розповів Зубач.

Біля будинків на Пулюя асфальтують доріжки, планують встановлювати лавочки та смітники. Вже змонтовані меблі та вирішується питання забезпечення постіллю. Очікується, що вже наступного тижня управління соцзахисту поселятиме у містечку людей.

Читайте також: У Львові будують тимчасове житло для жінок з дітьми та вагітних

Через тиждень планують закінчити всі роботи з облаштування містечка на Сихові. Там є вся потрібна інфраструктура, від ЦНАПу до магазинів, та парк для прогулянок. Це модульне містечко навіть матиме свій дитячий майданчик.

Перше модульне містечко у Львові облаштували на вулиці У. Самчука. Воно розташоване на території Стрийського парку та складається із 88 будиночків, де вже проживають люди.

Фото: city-adm.lviv.ua

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button