Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Віктор Брагінський

КП «Київський метрополітен» планує замінити вагони російського виробництва. Міжнародна асоціація громадського транспорту, членом якої нещодавно стало підприємство, обіцяє в цьому допомогти.

Загалом на лініях київської підземки зараз експлуатується 821 вагон, 726 з них у різні роки були виготовлені на російських заводах.

До Міжнародної асоціації громадського транспорту входять майже 2000 учасників зі 100 країн світу, зокрема виробники вагонів та іншого обладнання для наземного транспорту та підземки. Члени організації висловили готовність обговорювати різні проєкти щодо підтримки та допомоги.

«Перед початком війни місто підготувало проєкт спільно з ЄБРР на закупівлю 50 нових вагонів. Велася підготовка проєкту з Європейським інвестиційним банком щодо закупівлі рухомого складу. Обидва проєкти передбачали роботу з європейськими виробниками за сучасними стандартами. Ці проєкти будуть продовжені та реалізовані містом – крок за кроком до повного завершення», – розповіла сайту «Сьогодні» заступниця начальника КП Наталія Макогон.

У вагонах Київського метро пасажири замальовують або намагаються відірвати таблички, на яких вказано завод-виробник техніки, а саме — вагонів, які були виготовлені в РФ. За словами Макогон, наявність цих табличок у салонах вагонів метрополітену обумовлена вимогою правил технічної експлуатації метрополітенів України. Зараз підприємство розглядає питання заміни місця їх розміщення.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button