Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/datonko

Українські військові встановлюють на електробайки Delfast контейнери з ракетами NLAW, повідомляє гендиректор компанії Данило Тонкопій.

За його словами, Delfast передала електробайки на передову в перші тижні війни. Компанія також віддає щонайменше 5% своїх прибутків українській армії. Зараз отримали від командування ЗСУ дозвіл на публікацію фотографій, щоб показати, як використовуються байки.

Фото: facebook.com/datonko

Тонкопій наводить відгуки військових:

«Байк сподобався і реально може працювати для мобільних груп. В планах використання — виїзди для аеророзвідки та з приладдям для роботи по “коробочках”».

«Було дуже гаряче там. Три автівки повернулися з дірками, добре, що хлопці усі цілі. Одного краєм зачепило руку. Загалом ваш байк хлопці високо оцінили».

Читайте також: «Електробайки made in Ukraine – це наша задача, ціль і мрія». Інтерв’ю з засновниками компанії Delfast

Електробайки для ЗСУ також постачає інший український виробник — компанія Eleek із Тернополя.

NLAW — шведсько-британський переносний протитанковий керований ракетий комплекс малої дальності. У січні 2022 року Велика Британія надала Україні понад тисячу таких комплексів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button