На форумі в Давосі цього року відкриють «Дім воєнних злочинів Росії». Замість традиційного «російського дому».
Виставку покажуть з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму
Виставку покажуть з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму
У швейцарському Давосі відкриється українська виставка Russia War Crimes House у будівлі, яка багато років була російським домом. Захід відбудеться з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.
Виставку організовує фонд Віктора Пінчука та PinchukArtCentre у партнерстві з Офісом президента України, МЗС, виданням «Українська правда» та Українською асоціацією професійних фотографів. Фонд також виступить співорганізатором Українського дому в Давосі, а 25 травня організує традиційну дискусію на Українському сніданку.
Раніше ЗМІ повідомляли, що ситуація в Україні стане однією з центральних тем цьогорічного ВЕФ. Давоський форум відбудеться в очному форматі після дворічної перерви, спричиненої пандемією коронавірусу.
У заході візьмуть участь близько 2,5 тисячі осіб, зокрема майже 50 світових лідерів. Очікується онлайн виступ президента України Володимира Зеленського на форумі.
Організатори Всесвітнього економічного форуму засудили російську агресію та заморозили свої зв’язки з російськими організаціями. Цього року РФ не братиме участь у заході вперше за десятиліття.
Виставка працюватиме з 22 по 26 травня. Організатори прагнуть ініціювати обговорення та привернути увагу осіб, які ухвалюють рішення та формують громадську думку, аби спонукати їх до реальних дій. Офіційне відкриття Russia War Crimes House – 23 травня о 9:30.
Ксенія Малих, співкураторка Russian War Crimes House at Davos 2022, розповіла «Хмарочосу», що команда PinchukArtCentre зібрала майже 5000 фото та відео матеріалів – свідчень військових злочинів Росії для художника Олексія Сая, який створив відео, що справляє сильне враження на відвідувачів Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
Експозиція доповнена фотографіями фотографів-документалістів: Мстислава Чернова, Філіпа Чонга, Максима Дондюка, Павла Дорогого, Єфрема Лукацького, Михайла Палінчака, Петра Сазонова та Євгена Завгороднього.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті