Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Hope UA

Благодійний фонд Hope UA представив проєкт соціального житла для вимушених переселенців Sich (Січ) – житлові комплекси малоповерхової забудови з усією необхідною інфраструктурою та робочими місцями. Наразі вони шукають донорів в Європі, пише Zaxid.Net.

Проєкт презентували в Любліні, Братиславі, Відні, Брно та Празі представникам українських посольств, місцевій владі та організаціям, які надають гуманітарну допомогу українцям.

Sich – це житловий комплекс, збудований за принципом «живи, працюй, відпочивай», або «місто в місті». Автори проєкту пояснють, що назва походить від Січі – це окрема еко-система, яка сама себе забезпечує. У комплексі мають бути чотириповерхові будинки з 1-3-кімнатними квартирами, а також обов’язкова інфраструктура першої потреби – супермаркет, аптека, дитячий центр чи садочок, школа, амбулаторія, кафе, коворкінг, салони краси, ЦНАП тощо.

У комплексі є бомбосховище, яке також виконуватиме функції публічного простору. Додатково тут можна буде збудувати басейн, теплиці, готель, коворкінг, офіси – усе, що потрібне для комфортного проживання, а також забезпечення мешканців робочими місцями.

За словами керівника фонду Hope UA Романа Гринкевича, мета проекту Sich – зрушити з місця проблему житла для вимушених переселенців та економічного розвитку держави.

Прєект Sich уже охоплює Львівську, Житомирську, Івано-Франківську, Тернопільську, Хмельницьку області. Держава виділяє ділянки під будівництво, фонд адаптує під них проєкт та шукає інвесторів. Вже знайдено донора для будівництва котеджного містечка поблизу Львова, і зараз відбувається тендер серед підрядників. Вирішувати, хто саме отримає соціальне житло, буде держава.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button