Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві перед будівлею «Квіти України» на вулиці Січових Стрільців, 49 відбудеться трансмедіальна дводенна поп-ап виставка, присвячена формам проживання війни. Виставка «дегуманізація / dehumanisation» триватиме третього та четвертого червня.

Вибір «Квітів» пояснюють тим, що це місце стало символом творення нових цінностей у спільному просторі. Простір вміщатиме три виміри експозиції:

  • монументальний – співмаштабна модерністський будівлі експозиція робіт митців, відібраних через open call
  • міський – псевдоприродний ландшафт з інфраструктурних об’єктів нової реальності і воєнних випадковостей
  • кишеньковий – показ ассамбляжів від “сommercial public art” з об’єктів, знайдених на звільнених територіях Київщини.

«Дегуманізація — психологічний процес позбавлення людини людського, оптика, що підсвічує людську виключність і вирішує низку етичних питань. Одночасно квітнуть наші можливості саморепрезентацій, що виходять за межі антропологічної сфери. Подорожуючи між світами уявлень ми вже давно знаходимо себе у порівняннях з насінням, їх — з росою на сонці. Балансуючи між дегуманізацією як психологічним процесом і світоглядом, ми спостерігаємо за формами людського позиціонування у війні і світі, що простирається поза межі людського», — пояснюють організатори.

Співавтори: Рома Михайлов, краплинні читання, Twintwin_tattoo, Sestry Feldman, Добриня Іванов, Obies, фонд «Район №1», Uppеrcot сlothing, Нижньоюрківська 31 та інші. За підтримки Emergency Support Initiative.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button